11 درصد تخفیف ویژه اولین خرید از وودنا . کد تخفیف : wlcwoodena11

همکاری با ما

مجموعه چوبینه تجارت (وودنا) آماده همکاری با شماست:

  • طراحان : کلیه طراحان ساختمانی و اکسسوری می تواند با ارتباط با ما و استفاده از تجریبات تیم اجرایی وودنا، در طراحی سازه ها، نمای داخل و بیرون ساختمان و پروژه های خود از ترمو چوب استفاده نمایند. در صورت هماهنگی طراح با تیم چوبینه تجارت از قرارداد اجرایی ایجاد شده درصدی از مبلغ قرارداد به تیم و یا شخص طراح، تعلق خواهد گرفت.

 

  • معماران و پیمانکاران: از کلیه معماران و پیمانکاران ساختمانی دعوت به جلسه حضوری میشود تا با تیم چوبینه تجارت آشنا شده و از خدمات ویژه پیمانکاران در چوبینه تجارت بهره مند گردند: از تخفیف ویژه تا ایجاد فرصت های همکاری خاص و اجرای پروژه با سرعت بالا و شیفت های دوم و سوم 24 ساعته و … در خدمت شما هستیم.

 

  • شرکت های انبوه سازی: چوب و ترموی پروژه های شما را به قیمت خرید درب کارخانه محاسبه و همچنین رنگ ترمو را به قیمت وارداتی آن محاسبه میکنیم و مفتخر به همکاری با شماییم و حاضر به تهاتر خدمات و کالا با شما هستیم.

 

  • فروشگاه های دکوراسیون داخلی: شما میتوانید با عقد قرارداد همکاری از قیمت و خدمات ویژه چوبینه تجارت بهره مند گردید. ارائه نمونه محصول و تخفیف ویژه و همچنین تسویه مدت دار و تابلوی نمایندگی از خدمات ما به شماست.

 

  • تولیدکنندگان اکسسوری: شما میتوانید با واحد فروشگاهی وودنا در تماس باشید تا محصولات شما ارزیابی کیفی شده و پس از تایید وارد چرخه فروشگاهی وودنا گردد. با ما در تماس باشید.

 

فیلتر بر اساس شهر محصول
وودنا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

وودنا